רישיון לקנאביס רפואי

באם ברצונכם לקבל רישיון לקנאביס רפואי, ניתן ליצור עמנו קשר 24/7 בכל שאלה, אנו מלווים מטופלים להגשת בקשה לרישיון. קבלת רישיון לשימוש בקנאביס רפואי בהליך מהיר ומתקדתם.

צריכת קנאביס למטרות רפואיות הפכה לחוקית בחלק מטיפולים רבים של חולים, שאלו טיפולים המבוצעים במדינת ישראל. למרות שזה לא אושר ברמה המאפשרת צריכה של קנאביס רפואי ללא מרשם, עם זאת, ללא קשר למצבך, תידרש לקבל אישור  מרופא מורשה  וברוב המקרים   תצטרך    להגיש בקשה לרישיון לצריכה של קנאביס רפואי.

למרות שתהליך הגשת ה בקשה לרישיון קנאביס רפואי משתנה מחולה לחולה-  הצעדים   הבסיסיים של קבלת רישיון לקנאביס רפואי דומים למדי במספר המחלות בהם הגדיר החוק כי ניתן לקבל אישור לצריכת קנאביס רפואי.

להלן הצעדים  העיקריים לקבלת רישיון  לקנאביס  רפואי- אשר חולקו לשני  חלקים – הכנה להגשת בקשה ולמעשה הגשת בקשה לרישיון  קנאביס  רפואי.

איך לקבל רישיון לקנאביס רפואי

חלק 1: הכנה להגיש בקשת  רישיון קנאביס רפואי

שלב 1: הכירו את חוקי הקנאביס הרפואי של  מדינת ישראל

חוקים הנוגעים לשימוש בקנאביס רפואי משתנים במידה רבה בין סוגי המחלות.   זה יכול  להיות הרבה יותר מאתגר להשיג   רישיון  במקרה של מחלות המוגדרות ככאלו שאינן מצדיקות שימוש בקנאביס ע"פ החוק. לכן, לדעת את חוקי מדינת ישראל בנוגע  לקנאביס  רפואי יכול להקל עליך לעבור את התהליך.  

כמו כן, לכל מחלה יש סט  קריטריונים  משלה הכולל  תנאים מסוימים שאתה צריך כדי לעמוד בהם    כדי להעפיל את הרישיון  לשימוש במריחואנה  רפואית. לדוגמה,  החוק הישראלי   מעניק  רישיון    מריחואנה  רפואית עבור תנאים שונים, כולל   סרטן,  איידס,  גלאוקומה, ומחלות רבות אחרות .מצד שני, למרות שהשימוש  במריחואנה רפואית חוקי במדינת ישראל, התנאים   שבהם אתה  יכול להשתמש  בו  הם די מגבילים. ישנה הגבלה מחמירה במיוחד, על רכישת קנאביס למטרה רפואית ולאחר מכן לסחור בקנאביס, מדובר על עבירה פלילית קשה במיוחד.

חוקי המדינה גם מדברים על בסיס כמה קנאביס  אתה יכול לקנות    או להחזיק או אם אתה יכול לגדל  אותו בבית  שלך. במדינת ישראל יש גם  עונשים  מסוימים במקרה שיש לך קנאביס  מחוץ  לגבול  הרפואי  שניתן  על ידי  המדינה. לכן, בעל  ידע  נכון  של חוקי  המדינה  לגבי מריחואנה   יכול לא רק לעזור לך להשיג  רישיון בנוחות רבה יותר, אלא גם להבטיח שאתה  לא עושה שום דבר לא חוקי.

באם בחרתם בנו להנפיק לכם רישיון לשימוש בקנאביס רפואי, אנו ננחה אתכם בהתאם לחוקים ולמגבלות הקיימים עליכם, לרבות הוצאת רישיון לשימוש ומרשם באופן מידי.

שלב 2: קביעת הזכאות שלך

יהיה עליך לבדוק את התנאים שעבורם מותר לך להשתמש  בקנאביס  רפואי במצבך. לאחר שעשית זאת, באפשרותך  לבדוק  את מצבך    ולשקול  אם אתה זכאי או לא. אם  אובחנת עם מחלה או אחד מהמצבים  המפורטים בחוקי  המריחואנה  הרפואית של מדינת ישראל,  אתה  תהיה  זכאי לקבל רישיון  מריחואנה רפואית.

גם אם אין לך במפורש מצב שמסמיך אותך להיות בעל רישיון למריחואנה רפואית, אתה עדיין יכול לקבל רישיון.   הדבר חל רק במקרים      בהם  לאדם יש      תסמינים  מסוימים  שעשויים להיחשב כעדות למצב שעבורו מורשה הקנאביס במצב שבו הוא  מתגורר. אמנם אין ערובה לכך שתקבל את הרישיון  שלך, אבל זה לא יזיק להמשיך את העניין ולראות לאן זה הולך.

לכן, בכל מקרה, ניתן ליצור איתנו קשר, לקבל ייעוץ טלפוני והנחייה כיצד ניתן לפעול בכדי לקבל רישיון לשימוש בקנאביס רפואי.

רישיון לקנאביס רפואי

שלב 3: חפש רופא כדי להנפיק מרשם ורישיון לקנאביס רפואי

 אם אתה חושב שאתה  יכול לקבל  רישיון לשימוש במריחואנה  רפואית, השלב  הבא  הוא  לחפש רופא שמוכן   לכתוב לך המלצה. אתה יכול לבקר  את רופא המשפחה הרגיל שלך, שהוא זה שמכיר את  ההיסטוריה הרפואית שלך או להתייעץ  עם מישהו אחר. (לדוגמה רופא פרטי בתשלום).

מכיוון שמריחואנה רפואית מצריכה הכשרה מיוחדת בנושא, אף רופא לא  יכול לרשום לך מרשם. באם הוא לא בעל הסמכה להנפקת רישיון לקנאביס רפואי. יש למצור רופא בעל ההסכמה הנדרשת. עם זאת,  הם יכולים  לכתוב לך  המלצה  אשר  קובע כי אתה זכאי  להשתמש במריחואנה רפואית בשל מצב רפואי מסוים.

שלב 4: ביקור אצל  רופא

ברגע שתמצא רופא שכותב לך המלצה, תזמין איתו פגישה  להערכה. ליידע את הרופא  על המצב הנוכחי שלך ולספר  להם  למה אתה חושב שקנאביס  רפואי יכול  להיות מועיל בשבילך. אם הרופא  משוכנע כי המקרה שלך  תקף,  הם יספקו  לך את ההמלצה ואת האישור הדרוש כדי  להגיש בקשה לרישיון    מריחואנה רפואית.  

אם הרופא משפחה הרגיל שלך אינו מוכן לכתוב לך המלצה מכל סיבה שהיא, באפשרותך ליצור קשר עם רופא פרטי. לתת לו את הפרטים, אולי הוא זה שיוכל לעזור לך בכתיבת המלצה.

חלק 2: הגשת בקשה לרישיון  מריחואנה רפואית

שלב 5: מילוי הניירת

לאחר שקיבלת את האישור הדרוש מרופא,  תצטרך למלא טופס בשם  החוק  של מדינת ישראל.   טופס זה  ירשם  אותך ברישום של חולים  מאושרים שיכולים  להשתמש    במריחואנה. זה מאוד כמו שהרופא נותן  לך  את האישור יהיה   הניירת  הדרושה; אחרת,  באפשרותך לקבל את זה באינטרנט.

בהתאם למצב בו אתה נמצא,  ייתכן  שתוכל לסרוק את  הניירת ואת  התיעוד  הרפואי  להגשתה מקוונת.   עם זאת,  תידרש להגיש את  התיעוד שלך באופן  אישי. הגשת הבקשה אורכת זמן, לא תמיד מגישים נכון את המסמכים, או מגישים אותם בצורה חלקית, ליווי שלנו יכול לעזור לכם להגיש בדיוק את המסמכים הדרושים ולקבל את הרישיון בצורה הרבה יותר מהירה.

שלב 6: לשלם את העמלה

לאחר שתסתיים למלא את הניירת, נדרש ממך  לשלם  תשלום עבור  הרישיון.   מתי ואיך אתה משלם  את  התשלום  הזה, כל אלו דברים שרק חברה מקצועית ורופא מומחה לטיפול בקנאביס רפואי יכום לעזור עם זאת,  אתה יכול בקלות  למצוא את  ההוראות  עם ניירת  הרישום שלך.

שלב 7: המתן לרישיון/כרטיס הקנאביס  הרפואי שלך

אסור לך לקנות קנאביס רפואי באופן חוקי  אם הניירת  שלך אושרה.   יהיה עליך להמתין לכרטיס  שלך  כדי שיגיע בדואר. מרפאות  מסוימות במצב מסוים  עשויות  גם  להנפיק לך כרטיס באתר, אבל זה לא תמיד המקרה.  

זכור תמיד לשאת את  מכתב ההמלצה  המקורי  הכרוך חותם  וחתימת הרופא  שלך. יתר על כן, אל תשכחו לשאת את רישיון  הקנאביס  הרפואי שלך ואת תעודת  הזהות תמונה בעת ביקור בבית  מרקחת.

קבלת רישיון קנאביס  רפואי אינה  כלכך קשה. אתה  צריך להכיר היטב את חוקי מדינת ישראל  ואת התהליך  שצוין באתר ואתה יכול בהחלט להוציא רישיון.

אנו מעניקים לכם את האפשרות לטפל בכל הנושא, לרבות ביקור רופא בבית לחולים קשים ולקבלת מרשם בהתאם לעמידה בתנאים.

Call Now Button