ניתוחים פלסטיים – האם הם שווים את הכסף

לכולנו ידוע שניתוחים פלסטיים הם יקרים מאוד, אבל כולנו רוצים להיראות מושלם וניתוח פלסטי הוא הדרך המהירה (ולפעמים גם היחידה) בכדי להגיע לתוצאות שאתם שואפים וחולמים אותם.

אפשר להגיש שניתוחים פלסטיים שווים את הכסף לא פעם עבור אלו שמוכנים לשלם סוכמים גבוהים בשביל לשנות כמה דברים קטנים.

אני בר מזל לשרת את חולי יוג'ין בניתוחים פלסטיים כבר 17 שנה (וסופר!). כל מטופל מגיע עם מערכת השאלות והדאגות שלו, אך יש דבר אחד שרוב המטופלים רוצים לדעת לפני ניתוח קוסמטי: "האם הליך זה כדאי?"

לא פעם אנו עדים לכך שרוב האנשים אשר שילמו עבור ניתוח פלסטי באופן מובהק מעידים שהוא אכן הייה שווה את הכסף שהם שילמו.

הנה כמה נתונים שנאספו מאתר אסתטיקו – מגזין האסתטיקה של ישראל

הגדלת חזה – מעל 90% אמרו שזה שווה את זה

ההליך שמדרג באופן עקבי את מספר 1 בפופולריות גם הוא בעל דירוג השווה ביותר. הגדלת חזה המתבצעת במומחיות יכולה לא רק לספק שדיים גדולים יותר ומלאים יותר, אלא להגביר את המראה שלך בדרכים רבות אחרות, על ידי שיפור הסימטריה של החזה, איזון פרופורציות גוף עליון ותחתון, או אפילו החזרת נפח לאחר הריון והנקה.

טכניקות כירורגיות ואפשרויות השתלת חזה השתפרו באופן דרמטי גם עם השנים, והתרגמו לסיכונים מופחתים, צלקות קצרות יותר, זמני התאוששות מופחתים ותוצאות צפויות יותר למראה טבעי. מרבית המטופלים חזרו לעבוד תוך פחות משבוע, כשהם חוזרים בפעילות גופנית תוך חודש, ובטוחים יותר במראה שלהם לאורך שנים.

השתלות שיער – 100% מהגברים טוענים שזה שווה את הכסף

טיפול בנשירת שיער היה פירושו בחירה בין ניתוח – שהותיר גם צלקת ארוכה, ליניארית – בתקווה שתשיג תוצאות עם מינוקסידיל או טיפולים מקומיים אחרים. ואז הגיעה השתלת השיער, מערכת השתלת שיער להפקת יחידת זקיקים (FUE) המוציאה בעדינות ומשתילה 1 עד 4 זקיקי שיער בכל פעם כדי לחדש אזורים מקריחים ללא צלקת לינארית.

מדיע אודות שיטת השתלת השיער

זה הרבה יותר נוח משיטות השתלת שיער ישנות יותר.

ההחלמה מהירה; רוב המטופלים חוזרים לעבודה תוך יומיים בלבד.

השתלות נראות טבעיות לחלוטין וניתן לעצב, לצבוע ולחתוך בדיוק כמו שאר השיער.

אין צלקת לינארית!

הזקות בוטוקוס

למרות שהזרקות בוטוקס לא נמנות מתוך כל אותם ניתוחים פלסטיים, עדיין הפכו להיות שיטות הטיפול באנטי אייג'ינג הנפוצות ביותר בישראל ובעולם בכלל.
הסיבה העיקרית בגלל טיפולי הזרקת בוטוקס הפכו להיות נפוצות מאוד היא בגלל העלות הנמוכה בהשוואה לניתוחים פלסטיים, הזמינות המיידית שיש לא מעט מקומות ולקיניקות בהם ניתן לבצע טיפול של הזרקת בוטוקוס. על ההבדל בין הזרקת חומצה הילורונית לבין הזרקות בוטוקס שונות אחרות יש לא מעט הבדלים.

Call Now Button