מרגישים לחוצים לא רגועים? 3 טיפים שיעזרו לכם להירגע

אין כל ספק, החיים שלנו עמוסים. נראה כי כולם במלחמה מתמדת במרוץ כנגד הזמן. עובדה זאת כשלעצמה תובעת קורבנות. קורבנות כדוגמת מתחים וסטרס מרובים. ואיך נלחמים בכל זה? במאמר זה נציג בפניכם טיפים ואפשרויות, שבהכרח יקנו לכם אפשרויות מילוט מפני מתחים, ויעשירו את עולמכם.

טיפ מספר 1 –באמצעות התחברות לחיק הטבע

יש המון דרכים להירגע. אבל, אם בכל זאת אנו צריכים להצביע על הטיפ הראשון שיעזרו לכם להירגע, נצביע על ההתחברות לחיק הטבע. בילוי של זמן איכות בחיק הטבע, בעודכם לחוצים, יכול להפוך את כל הקערה על פיה, וממש לספק לכם רוגע לאלתר. כאשר אתם חשים לחוצים, הוציאו את עצמכם בכוחות עילאיים מהמיטה בכלל, ומהבית שלכם בפרט, התחילו בטיול רגלי, או לחלופין תשכבו אפרקדן בטבע, ותנשמו את הריחות המשכרים שהוא מציע. על פי המון מחקרים, אשר בוצעו בידי מדענים, נמצא כי לא ממש חייבים להתמזג עם חיק הטבע, מספיק להתבונן בתמונות של הטבע, עם כל הירוק הזה, אפילו רק לכמה דקות ספורות, מה שעשוי לספק לכם רגיעה מידית.

טיפ מספר 2 – בעזרת שחרור מתחים

והנה, כבר הגענו לטיפ השני, מתוך השלושה, שיעזרו לכם להירגע. כאשר אתם מרגישים שאתם בסטרס, וחווים אלמנטים של לחצים נפשיים, באופן אוטומטי תחוו לחצים בכל רמ"ח האיברים שלכם. הלחץ הפיסי ימהר להגיע. ברגע שתשכילו להשתחרר מן המתח הפיסי, תצליחו לשחרר את הגוף שלכם אף מכל מתח נפשי. מה שעליכם לעשות בזמנים קשים שכאלה, מתבטא בפשוט לשכב. לתת לגוף שלכם להירגע על גבי מחצלת, מזרן או שטיח. תוכלו לחוש לאלתר את התפוגגות המתח בשרירים, ומיד לאחריה "תיפרדו" לשלום מכל המתח שאופף אתכם. תוך כדי שכיבתכם, אל תתעלמו מהעובדה, שלאורה התחושות שבגוף שלכם ישתנו, בהדרגה. זה יכול לבוא לידי ביטוי קודם בשינוי של השרירים בפנים, או לחלופין באצבעות הרגליים, והשלב הבא של שחרור המתחים יופיע בשאר איברי הגוף. יוגה ודמיון מודרך אף הם יסייעו לכם להפיג מתחים.

טיפ מספר 3 – על ידי דמיון מודרך

ואם כבר הזכרנו דמיון מודרך, כדאי שנרחיב את הדיון עליו, במסגרת של מציאת טיפים שיעזרו לכם להירגע. תנסו להעלות בדמיון שלכם כיצד אתם מרפים ממתחים, ומזמנים אליכם באהבה את הרוגע ואת השלווה. מצאו את המקום שבו הכי נוח לכם להיות כעת, מקום בטוח, שליו ושקט. לאחר שתמקדו במקום הזה את מלוא תשומת הלב שלכם, תתחילו לעצום את עינכם, תוך כדי כך שתתדמו את כל הפרטים שנלווים לאותו מקום שקט. התחושות, המראות, הטעמים, והקולות, וכולי.

ולא נסיים בלי ספא בהרצליה

ועל מנת למצוא את הטיפ, שאולי הכי מתאים, בין כל הטיפים שיעזרו לכם להירגע, נספר לכם על ספא בהרצליה. למי שאינו יודע, במשך התקופה הרומית העתיקה, טיפולי הספא התבססו על מים. טיפולים אלו היו מנת חלקם רק של בני האצולה, בני המלוכה, על מנת לספק להם ריפוי רוחני ופיסי. מאז "עברו הרבה מים בנהר", ובמציאות העכשווית טיפולי הספא מאוד התקדמו, והם מציעים מנעד רב של טיפולי עיסוי, כמו למשל – טיפולי גוף אינטנסיביים, עיסוי תאילנדי, עיסוי לספורטאים, טיפולי פנים, או טיפולי רקמות עמוקות, וכיוצא בזאת.

Call Now Button