מהן תופעות הלוואי של מריחואנה רפואית?

תופעות לוואי שדווחו כוללות:

עיניים אדומות (בעיקר בזמן שלאחר השימוש במריחואנה)

דִכָּאוֹן

סְחַרחוֹרֶת

פעימות לב מהירות

הזיות

לחץ דם נמוך

התרופה יכולה להשפיע גם על שיקול הדעת והתיאום, מה שעלול להוביל לתאונות ופציעות. כאשר משתמשים בו בגיל העשרה כשהמוח עדיין מתפתח, מריחואנה עלולה להשפיע על מנת המשכל והתפקוד הנפשי.

מכאן כי למרות ושימוש בקנאביס רפואי הפך להיות נפוץ מאוד והוא מביא איתו המון יתרונות בינהם גם הקלה מאוד מהירה על הכאב והתמודדות עם מחלות קשות מאוד.

האם עישון קנאביס מזיק כמו עישון סיגריות

לא פעם מיד לאחר קבלת רישיון לקנאביס רפואי, רבים ממהר ולחפש בית מרקחת לקנאביס בירושלים או באזור המגורים הקרוב אליכם. היום ישנם לא מעט בתי מרקחת שמאפשרים לכם גם לקבל את השירות עד הבית לאחר הצגת הרישיון והמשרם ותוכלו להזמין ישירות את הקנאביס עד הבית. מבלי לדעת כי לשימוש בקנאביס גם תופעות לוואי, למרות תופעות לוואי אלו עדיין חשוב להבין כי ישנם יתרונות רבים שלא פעם עולים רבות על החסרונות.

מכיוון שמריחואנה מכילה כמה מאותם כימיקלים המצויים בטבק, היו חששות כי עישון עלול להזיק לריאות. ההשפעות של מריחואנה בשאיפה על בריאות הריאות אינן ברורות, אך ישנן עדויות לכך שהיא עשויה להגביר את הסיכון לברונכיטיס ובעיות ריאות אחרות.

המכון הלאומי לשימוש בסמים אומר שמריחואנה יכולה להיות ממכרת ונחשבת "סם שער" לשימוש בסמים אחרים. ככל שרמת ה- THC גבוהה יותר ובתדירות הגבוהה יותר אתה משתמש, כך גדל הסיכוי שאתה תלוי בתלות. יש לך קושי לעצור אם אתה צריך להפסיק. יש לך תשוקה בתקופות שאתה לא משתמש. ואתה צריך יותר ויותר מזה כדי להשפיע אותו. מה שמעיד על כך שברוב גדול של המקרים אנשים הצורכים מריחואנה רפואית מפתחים המתכרות ותלות גדולה לשימוש במריחואנה באופן קבוע.

נושא נוסף הוא שה- FDA אינו מפקח על מריחואנה רפואית כמו שהוא עושה תרופות מרשם. למרות שמדינות עוקבות ומווסתות מכירות, לרוב אין להן את המשאבים לכך. פירוש הדבר שחוזק המרכיבים במריחואנה רפואית יכול להשתנות לא מעט תלוי איפה קונים אותה. גם בישראל המצב של הפיקוח על ייצור והפקת מריחואנה הוא לא מזהיר, מה שאומר שייתכנו מצבים בהם אופן השפעת המריחואנה לא יהיה דומה בכל פעם שרוכשים את הצמח. מכאן כי אתם צריכים למצוא בית מרקחת מקצועי ואמין שמספק צמחי מריחואנה מאותו מקום ייצור מוסמך שעובד עם חומרים נכונים ואכותיים, ייתנו לכם את ההשפעה שלה אתם זקוקים ולא יגעו בכם בכל דרך אחרת.

Call Now Button