מהן תופעות הלוואי של דיקור סיני?

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של דיקור סיני הן : שינה טובה יותר, יותר אנרגיה, בהירות נפשית, עיכול טוב יותר ופחות מתח. אחת או כמה מתופעות לוואי אלה מתרחשות באופן שגרתי אצל רבים והרבה דיקורנים.

תופעות לוואי אחרות של דיקור סיני שפחות מבורכות הן:

לפעמים בעקבות דיקור סיני, חלק מהאנשים מרגישים רע יותר לפני שהם מתחילים להרגיש טוב יותר.

אנשים יכולים להרגיש עייפים לאחר הדיקור. תוצאה שכיחה יותר היא אנרגיה מוגברת. העייפות לאחר הדיקור היא שגופו של המטופל מדולדדל. תחושת עייפות לאחר דיקור סיני אינה סיבה לדאגה, אך זהו תמרור אזהרה שאתם צריכים לנוח.

חלקי גוף בהם מכניסים מחטי דיקור יכולים להרגיש כואבים לאחר הסרת המחטים. כאב מהדיקור בדרך כלל מתפוגג תוך 24 שעות.

למרות תופעות לוואי שכיחות פחות מכאב, חבורות יכולות להופיע באזור בו היו המחטים. חבורות אלו בדרך כלל אינן כואבות ונמשכות מספר ימים לאחר הטיפול. אין צורך בטיפול והם יתפוגגו מעצמם.

אנשים עלולים לחוות עוויתות שרירים לא רצוניות במהלך הדיקור או אחריו. זו לא סיבה לדאגה – בדרך כלל זה קורה רק פעם אחת ונגמר עוד לפני הדיקור הבא שהולכים לבצע.

לעיתים נדירות, סחרחורת שלאחר הדיקור עלולה לגרום להתעלפות. התוקממות מהירה מדי משולחן הדיקור עלולה לגרום לסחרחורת, כמו גם הגעה לטיפול דיקור על בטן ריקה. זכרו שאכילה היא אחד הדברים המרכזיים שיש לזכור לפני פגישה לדיקור סיני. לרוב אין סכנת התעלפות והסחרור נמשך שניות בלבד.

למרות כל אלו, עדיין מומלץ לבצע דיקור סיני בירושלים רק אצל מומחים בעלי ניסיון בתחום. הדיקור הסיני הפך להיות מאוד נפוץ בשנים האחרונות מהסיבה שיש לו יעילות והשפעה רבה מאוד אצל הרבה מטופלים במגוון בעיות.

רגע אחד לפני שאתם הולכים לבצע דיקור סיני מומלץ מאוד לבדוק מספר דברים חשובים :

  • מי מבצע את הטיפול ומה ההכשרה שלו : מכיוון ומדובר על תחום שחסמי הכניסה אליו אינם מורכבים מאוד, הרבה מאוד מנסים להיכנס אליו ולהציג את עצמם כמטפלים הולסטים באמצעות דיקור סיני.
    אל תתפשרו על מטפל מומחה בעל השכלה של מוסד אקדמי מוכר.
  • הנסיון של המטפל והמלצות לקוחות : כמו בכל תחום, גם כאשר זה מגיע לנושא של דיקור סיני קיימת חשיבות רבה בניסיון של המטפל. בדקו האם הוא טיפל בבעיות דומות לשלכם ומה היו ההשלכות, אל תתביישו לבקש המלצות של לקוחות קודמים ואפילו לקיים איתם שיחות קצרות להכיר את המטפל והיכולות שלו.
  • עלויות הטיפול : הסכומים של דיקור סיני יכולים לנוע החל מ 150 ש"ח לטיפול ועד 400 ש"ח, כל זאת תלוי בסדרת הטיפולים אותה רוצים לבצע. באופן כללי סדרת טיפולים תהיה מותאמת בהתאם לסוג הבעיה בה רוצים לטפל.
Call Now Button