כמה עולה קנאביס רפואי

כמה עולה קנאביס רפואי?

כאשר רבים רוצים לקבל רישיון לקנאביס רפואי, השאלה הנוספת שעולה והיא מרכזית לא פחות היא, כמה עולה קנאביס רפואי?.

מדינות רבות ברחבי העולם העניקו כעת לציבור הרחב גישה  חוקית    לשימוש קנאביס רפואי.  מדינות רבות כמו גם מדינת ישראל מאפשרות לך להשיג  קנאביס רפואי באופן  חוקי באמצעות בתי מרקחת, בעוד שאחרות אפילו מאפשרות טיפול וביקור רופאי עד הבית לטיפול באמצעות קנאביס.

קנאביס רפואי זמין במגוון  צורות לשימוש. זה יכול  להיות לעישון, לאידוי,  לאכילה, או להחיל על העור באמצעות שמנים, קרמים, וכו '. יהיה עליך לבחור את צורת הצריכה  עלפי המצב הרפואי שלך, ואת המחיר של זה יהיה תלוי בצורה שאתה בוחר.

עלות אופיינית של קנאביס רפואי

אם אתה רוצה לעשן קנאביס רפואי, תצטרך לקבל ניצני  מריחואנה. העלות של ניצנים  אלה  עשויה  להשתנות  בהתאם    לאיכות  ולבית המרקחת מהחברה המייצרת בה אתה רוכש  אותם.   העלות הפרטית של גרם נעה בין בין 20-60 ש"ח לכל גרם, בעוד שגרם של קנאביס רפואי יכול לעלות לך בסביבות 350-700 ש"ח, שזה תלוי בכמות הצריכה המאושרת על ידי רופא הקנאביס.

קנאביס רפואי זמין גם  בצורות מרוכזות,  כגון  שמני חשיש, שעוות ומוצרים אחרים המכילים כמויות  גבוהות יותר של THC.   ריכוזים  אלה  חזקים יותר מאשר  ניצני  מריחואנה ונמכרים  בכמויות של חצי גרם וגרם. העלות הממוצעת  של מריחואנה  רפואית מרוכזת  היא  סביב 80 עד 150 ש"ח לגרם.

עלות נוספת של קנאביס רפואי

אביזרי עישון

ישנם אביזרים שונים אתה צריך להשתמש כדי לצרוך  מריחואנה  רפואית. הדרך הפשוטה ביותר לצרוך  מריחואנה היא  לגלגל אותה לתוך ג'וינט  ולעשן אותה. נייר מתגלגל  יכול לעלות לך סביב 10 ש"ח לחבילה שבה כ-50 ניירות גלגול. בעוד צינורות   זכוכית עולה  סביב 30 ש"ח, בנוסף יש את האפשרות לצרוך באמצעות מכשירים אחרים לעישון שעלותם עולה עד 150 ש"ח, למכשירים מעוצבים ומיוחדים יותר תהיה עלות גבוה בהתאם.

המלצות על מריחואנה רפואית

אם אתה מורשה לקחת מריחואנה רפואית בשל מצב רפואי,  תדרוש  המלצה  מרופא  לבקר בבית מרקחת. עלות  ההמלצה  משתנה  לעתים קרובות יש את עלות הוצאת המרשם, כאשר העלות עומדת על 287 ש"ח למטופלים  חדשים. עם זאת,  החידוש השנתי של ההמלצה הוא בדרך  כלל פחות  יקר מאשר  המקורי.

דמי הבקשה למריחואנה רפואית

לאחר שתקבל את המלצת המריחואנה הרפואית שלך מרופא, השם  שלך יירשם  במרשם המריחואנה  הרפואית. לאחר מכן יהיה עליך למלא את הבקשה שלך כדי להגיש בקשה לכרטיס רישום מריחואנה  רפואית, אשר יעלה לך תשלום של  כ -200 ש"ח. יש לחדש כרטיס רישום זה על בסיס שנתי, ודורש דמי  חידוש. (נכון לכתיבת שורות אלו ייתכן ועלות רישיון זה תבוטל ולא יהיה צריך בתלום לחידוש רישיון).

עלויות אפשריות נוספות

זה היה רק סקירה של העלות הממוצעת שאתה יכול לצפות לכל שנגרמו כמשתמש  מריחואנה  רפואית. פעמים רבות, ייתכן  שתזדקק לכמה  פריטים נוספים, שאותם תגלה רק כאשר תבקר בבית מרקחת. מאז חברי צוות של  בית  מרקחת הם די מעודכנים לגבי מוצרי מריחואנה  ואביזרים, הם יוכלו לעזור לך טוב יותר. יתר על כן,  יש לזכור  כי עלות הקנאביס הרפואי   ואביזריו  משתנה  בהתאם למוצרים וסוג הקנאביס המופיע במרשם.

Call Now Button