כמה עולה ביקור רופא בבית

כמה עולה ביקור רופא בבית?

שואלים את עצמכם כמה עולה ביקור רופא בבית, היתרונות הרבים שיש בהזמנת רופא לבית

העלות של ביקור רופא עד הבית משתנה בהתאם למספר גורמים, רופאים עובדים בהסדרים עם קופות החולים, לכן כל אדם הזקוק לטיפול רפואי בבית התשלום עבור הביקור משתנה בהתאם לסוג החברות בקופת החולים.

המחיר הוא עד 300 ש"ח לביקור עד הבית, הביקור כולל מתן תרופות בהתאם, זריקות וכל טיפול אחר הנדרש בהתאם לבעיה.

ישנם סוגי טיפול שונים להזמנת ביקור רופא עד הבית : טיפול ראשוני ישיר מתמשך חודשי.

אם בחרתם לשלם לפי הביקור האישי, הרופא שמגיע יעבוד  על הנושא הרפואי המיידי שלך, שעשוי לכלול מעבדות, הזמנות להדמיה ומעקב אחר ייעוץ טלפוני. או שאתם יכולים להצטרף לתוכנית טיפול חודשית, שבה אתם מקבלים ביקורי רופא באופן שוטף אחת לכל תקופה.

עלויות נוספות שיכולות להיכלל בהזמנת ביקור רופא עד הבית

האגרות משתנות בהתאם לזמן הנסיעה למיקום שלכם ולרמת הטיפול הדרושה. מרבית שיחות ייעוץ הן בין 80 שקלים חדשים (רפואת ילדים) ל -120 ש"ח (בחינת קבלה מורכבת עם הזמנות של אחות אורחת ודימוי רפואי).

גילינו שאנשים רבים יכולים באמת לחסוך כסף ברגע שהם זוכרים את גודל ההשתתפות העצמית שלהם. ברור שזה טיפול רפואי מספק יותר. לכן, מומלץ מאוד לבחון את האפשרות מול קופת החולים מה הכיסוי הביטוחי עליו אתם משלמים מכסה.

שיטות התשלום

את התשלום עבור ביקור רופא בבית ניתן לעשות באמצעות כרטיס אשראי, המחאה או מזומן, כמובן שעבור התשלום הרופא הנמצא בשטח יעניק לכם קבלה בהתאם אותו תוכלו להגיש לקופת החולים ולדרוש החזר עבור התשלום שבוצע תמורת שירותי ביקור רופא בבית.

ביטוח PPO (בריאות פרטי)

אתם משלמים לנו ומגישים את החשבונית בתשלום להחזר מחוץ לרשת לתוכנית הפרטנית שלך. חולים מדווחים על הכל החל מאפס עד 80% החזר על ידי חברת הביטוח שלהם. ברוב המקרים העלות של ביקור רופא בבית דרכנו תהיה הרבה יותר זולה מגובה השתתפות עצמית של ביטוחי הבריאות הפרטיים, לכן רבים מעדיפים להזמין שירות רופא עד הבית שיטפל בכל הצרכים שלהם, בחלק מהמקרים בהם מדובר על רפואה פליאטיבית הרופאים שלנו מוסמכים להעניק רישיון לקנאביס רפואי כחלק מהטיפול ובהתאם להוראות משרד הבריאות.

מה שאומר שעבור ביקור רופא מקצועי עד הבית תקבלו את המעטפת המלאה בשונה מהגעה לקופת חולים שם עשוי רופא המשפחה להפנות אתכם לטיפולים ובדיקות אצל רופאים מומחים אחרים, אצלנו לא תצטרכו להמתין לתורים או לקבוע אותם, הטיפול המלא יוענק לכם בבית בהתאם לצרכים והמגבלות הקיימות.

הזמנת ביקור רופא בבית מביאה איתה המון יתרונות, העלות הכספית היא נמוכה מאוד ביחס לכל היתרונות הרבים אותם מקבלים מטופלים שבוחרים לקבל את הכל בבית, הסביבה המוכרת להם, היחס האישי והרגוע ויותר מהכל ללא צורך בהמתנה ארוכה בחדרי מיון וקופות חולים, כל מה שאתם צריכים מגיע עד אליכם לבית, דור העתיד של הרפואה המתקדמת והכלים הטכנולוגים החדישים מאפשרים להעניק את הטיפול הרפואי המסור והטוב ביותר לכל אחד אצלו בבית. עכשיו שאתם יודעים כמה עולה ביקור רופא בבית ואת כל היתרונות, אתם כבר לא תגיעו עוד לחדרי מיון.

Call Now Button