ככה תקבלו מרשם לקנאביס במהירות

קנאביס רפואי  כעת בשימוש למגוון רחב של מטרות רפואיות ומחלות. חשוב לציין כי השימוש  במריחואנה  רפואית שונה  מאוד  ממריחואנה  לפנאי. קנאביס  רפואי נמכר    ליצרנים  משפטיים ויעבור תהליך מחמיר של בקרת איכות כדי להבטיח שהוא יהיה ללא מזהמים, חומרי הדברה ושאריות.

על מנת לקבל קנאביס רפואי, תידרש  לקבל המלצה  מרופא מורשה. אם אתה תוהה איך להשיג מרשם,  זה חיוני לדעת כי  רופאים לא יכולים ישירות לתת לך מרשם, אבל הם יכולים לתת לך המלצה.  

אז, בואו נסתכל עלמה המלצה למריחואנה רפואית .ואיך   אתה יכול להשיג אותה

מהו רישיון לקנאביס רפואי?

קנאביס רפואי, אינו חוקי לשימוש מעבר לצרכים ולשימוש אישי של החולה בעל רישיון העישון. ונשאר חוקי רק ברמת המדינה, רופאים יכולים  לתת לך המלצה לקנאביס במקום מרשם.   המלצת הקנאביס  היא כתב  החוץ הקובע  כי שימוש בקנאביס רפואי כחלק מתוכנית הטיפול  הכוללת  שלהם.  

אמנם ישנן מדינות רבות המאפשרות שימוש    במריחואנה  רפואית עבור  מגוון רחב של תנאים ומחלות,  מדינות מאפשרות   להשתמש  בתנאים    ספציפיים,  כגון סרטן או אפילפסיה.

מי יכול לאשר קנאביס רפואי?

ניתן לקבל המלצה מכל רופא מורשה קנאביס רפואי חוקי – בהתחשב בכך שמצבו של המטופל נמצא ברשימת המחלות שניתן לטפל בהן באופן חוקי באמצעות קנאביס במצב מסוים זה. ברגע שאתה מקבל את ההמלצה שלך, אתה יכול באופן חוקי לרכוש, להחזיק או לצרוך מריחואנה רפואית. יתר על כן, מדינות מסוימות אפילו מאפשרות לך לגדל אותו בעצמך.
במדינת ישראל לא ניתן לגדל קנאביס באופן עצמאי גם לא לצרכי שימוש עצמי באם קיים לכם מרשם לשימוש בקנאביס.

כאן אצלנו, דוקטור רפאל קזראל מומחה לטיפול ולמרשמים בקנאביס, יעניק לכם את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר, לרבות השגת משרם מיידי לטיפול באמצעות קנאביס.

אילו תנאים מסמיכים  אותך לשימוש במריחואנה רפואית

בהתאם למצב בו אתה נמצא כיום, היכולת שלך לרכוש קנאביס רפואי באופן חוקי מסתמכת על סוג המצב או המחלה  שאתה סובל מהם.

הנה כמה תנאים  (מחלות) שיכולות להעניק לך את האפשרות להתחיל טיפול בקנאביס  רפואי:

 • טרשת צישוף רוחטית
 • התקפים ואפילפסיה
 • סרטן
 • מחלת פרקינסון
 • גלאוקומה
 • איידס
 • מחלות מעי דלקתיות
 • טרשת נפוצה
 • נוירופתיה (נוירופתיה)
 • הפרעת דחק פוסט טראומטית (PSTD)
 • כאב כרוני או חמור
 • התכווצויות שרירים
 • מחלת הנטינגטון
 • בחילה
 • פגיעה בחוט השדרה
 • תסמונת מבזבז
תהליך לקבלת המלצה על קנאביס רפואי

עכשיו שאתה מודע לתקנות ולתנאים שמסמיכים אותך  לצרוך  או להשתמש  במריחואנה רפואית. כך תוכל לקבל  המלצה על קנאביס רפואי.

שלב 1: התייעצות עם  רופא

הצעד הראשון הוא פשוט למדי: להתייעץ עם  רופא. אמנם  עדיף להזמין  פגישה עם רופא המכיר את   ההיסטוריה  הרפואית שלך,  אתה חופשי  להתייעץ עם  רופאים אחרים גם  כן. אנו מעניקים לכם את כל ההמלצות, לרבות התממשקות מלאה עם התיק הרפואי שלכם, זאת בעבודה עם כל קופות החולים.
התייעצות  עם רופא  ידוע,  כגון רופא משפחה , היא הדרך המהירה ביותר לקבוע אם  קנאביס צריך להיות חלק מתוכנית הטיפול שלך או לא.

רופאים רבים עדיין יש תפיסה שלילית מאוד של  שימוש  בקנאביס  למטרות רפואיות, או שהם פשוט לא מודעים למחקר התומך בשימוש במריחואנה  רפואית. אז אתה צריך לזכור שלא כל רופא  יהיה מוכן לכתוב לך המלצה.

אם אתה מקבל התנגדות מרופא המשפחה  שלך, להתייעץ  עם רופא אחר. אתה יכול  לפרט את כל הטיפולים  והתרופות  שניסית ,אשר  לא הצליחו לטפל במצב שלך ביעילות. באפשרותך גם  להדפיס מידע נוסף או מחקר כדי לגבות את הערעור  שלך. הנקודה היא כי יותר מידע שאתה  מספק לרופא  הייעוץ שלך,  גדול יותר הסיכוי לקבל המלצה.

כמה קשה יהיה לך לקבל את ההמלצה תלוי במצב שבו אתה חי. כל עוד מריחואנה רפואית היא חוקית במדינת ישראל זה לא יהיה קשה לך להיתקל רופא שיכול לספק לך המלצה. יש מקרים בהם לא צריך כלל להגיע לפגישה עם הרופא, ניתן ליצור קשר טלפוני בלבד ואנו נעניק לכם את הליווי הצמוד במהירות להגשת הבקשה לטיפול בקנאביס רפואי.

שלב 2: קבל את התיעוד הרפואי הדרוש

ברגע שהרופא שלך בטוח כי מריחואנה רפואית היא הטיפול הנכון בשבילך,  הם צריכים לספק לך תיעוד  רפואי  נוסף,  כך שאתה יכול בקלות להשיג קנאביס  רפואי. אם יש  לך תיעוד    שמוכיח  את מצבך- יחד עם המלצות רופא מומחה לטיפול בקנאביס -יהיה קל יותר לקבל  קנאביס  מבית מרקחת.

מה עליי לעשות לאחר שקיבלתי  את המלצתי?

לאחר שקיבלת את המלצתך, יהיה עליך לחפש בית  מרקחת המציע לך את המריחואנה שאתה  צריך. קנאביס רפואי זמין בצורות שונות, כך שיהיה עליך לראות איזה טופס הוא הטוב ביותר עבור המצב שלך.

בעת ביקור בבית מרקחת, ודא שיש לך כרטיס מריחואנה רפואית  שלך . כמו כן, זכרו להמשיך את המלצת  הרופא שלכם,  יחד עם  תעודה מזהה עם תמונה ,  כדי להוכיח שאתה אכן האדם ששמו רשום על רישיון העישון.

זה הכרחי שתערוך את המחקר שלך כדי לראות בדיוק איזה סוג של מריחואנה  רפואית  יהיה מתאים לטיפול במצב המסוים  שלך. הנה מאות סוגים של  זנים ומוצרים זמינים כדי לעזור לך לצרוך או להחיל קנאביס. חלק משיטות הטיפול כוללות תמיסות, שמן, חמלים, אכילים,  טוניק וכו'.

הצוות בבית המרקחת יכול גם לעזור לך לקבוע את סוג המריחואנה שתהיה האידיאלית והטובה ביותר עבורך.

Call Now Button