כיצד לקבל רישיון לקנאביס רפואי

קנאביס רפואי הוא כבר לא רק סם פנאי; צריכת המריחואנה  הפכה כעת לחוקית על ידי מספר רב של מדינות  למטרה רפואית.  .  עם זאת,  זה לא אומר שלכל אחד יש זכות    חוקית לרכוש או לעשן  מריחואנה. ללא קשר למקום מגורך,  יהיה עליך לקבל אישור  מרופא או שתצטרך להגיש בקשה  לרישיון.

למרות שתהליך קבלת    רישיון הקנאביס  הרפואי משתנה בדרך כלל ממדינה למדינה,    צעדי ה-BASIC  דומים למדי.

קביעת הזכאות שלך

אתה צריך להיות זכאי לרישיון קנאביס רפואי. לכל המדינות יש מדיניות שונה בנוגע למה שמסמיך אדם    כזכאי למריחואנה רפואית. אתה צריך להיות בעל מחלה  מסוימת או מצב  רפואי שמאובחנים על ידי  הרופא  שלך. יש לבדוק  אילו מצבים רפואיים  מאושרים  על  ידי  המדינה  הספציפית  שלך.

ממצאים פיזיים

אם אתה חושב שאתה זכאי לרישיון  קנאביס  רפואי,  אתה צריך למצוא  רופא שיאשר את  זה. אתה יכול  גם לבקר את הרופא משפחה הרגיל  שלך או כל אחד אחר שמוכן   לכתוב לך מרשם. אם אתה יודע על בית מרקחת  מקומי, אתה יכול לבצע אליהם שיחה כדי לקבל את פרטי הקשר של רופא שעורך  הרשאות  כאלה.

כמו כן, למרות שהרופא המטפל העיקרי שלך לא יוכל  להנפיק רישיון מריחואנה  רפואית בשבילך, זה עדיין טוב יותר כדי לשמור אותם מעודכנים ולקבל מכתב הפניה יחד עם מסמכי ההיסטוריה הרפואית שלך.

שלאחר מכון, ניתן לבצע ביקור אצל רופא המנפיק רישיונות לקבלת קנאביס רפואי.

מלא את הניירת והאישורים הנדרשים

לאחר שהרופא שלך אישר את המרשם שלך,    תצטרך  למלא טופס  ולרשום  את עצמך  ברישום כדי לקבל את הרישיון. זה חייב להיעשות על פי  חוקי מדינת ישראל שקובעים את ההסדרה בנושא אישור קנאביס רפואי. זה בהחלט  אפשרי כי הרופא המאשר  יהיה לו את כל הניירת  הדרושה, אם לא, אתה יכול בקלות להשיג את זה באינטרנט.

בהתאם למצב בו אתה נמצא, ייתכן שתוכל לסרוק ולשלוח את הניירת דרך האינטרנט. עם זאת, במקומות אחרים, ייתכן שיהיה  עליך  להגיש את התיעוד באופן אישי. אתה יכול לבקש מהרופא שלך לברר את הדרישות עבור המדינה שלך.

כיצד לקבל רישיון לקנאביס רפואי

תשלומי עמלות להנפקת רישיון לקנאביס

רוב המדינות דורשות ממך לשלם תשלום עבור רישיון הקנאביס  הרפואי  שלך. תשלום זה קבוע ועומד על 287 ש"ח. לכן, ודא שאתה יודע על כך בעת רישום הניירת שלך.

המתן לרישיון שלך

אל תרכוש מריחואנה  רפואית  גם  אם כל הניירת שלך אושרה. יהיה עליך להמתין  עד שתקבל את הרישיון שלך כדי לרכוש אותו באופן חוקי  מבית  מרקחת. כרטיסי קנאביס  רפואי מגיעים לעתים קרובות  בדואר. ברגע שתקבלו את הכרטיס שלכם, אל תרגישו חופשי לבקר בבית  מרקחת. עם זאת, זכור לשאת את תעודת הזהות  וההמלצה הנוכחיים  שלך בעת ביקור בבית מרקחת.  

תהליך קבלת רישיון לשימוש בקנאביס רפואי אינו קשה  מדי. רק תזכור  לוודא את החוקיות הקבועה במדינת ישראל הנוגעים למריחואנה רפואית כראוי לפני נקיטת    צעדים כלשהם!

Call Now Button