יתרונות בהזמנת ביקור רופא בבית

הזמנת ביקור רופא בבית הפכה להיות בתקופה האחרונה האלטרנטיבה העדיפה על הרבה מאוד אנשים הנזקקים לטיפול רפואי.

יש לכך לא מעט יתרונות וסיבות עיקריות, נסקור את היתרונות הרבים הקיימים בהזמנת ביקור רופא מומחה עד הבית.

יתרונות של רופא עד הבית

טיפול אישי ומסור

אחד היתרונות הגדולים ביותר שרופא מגיע עד הבית הוא היחס האישי והמסור שמקבלים, בשונה מטיפול בחדר מיון שבו קיים עומס תמידי, היחס של הרופא מתחלק בין עשרות רבות של מטופלים, למרות זאת הרופאים בחדרי המיון מצליחים לתת לכל אחד את הטיפול שלו.

שהטיפול עובר להיות בבית של המטופל, היחס הוא אחד על אחד בלי לחץ של חולים אחרים הממתינים בתור לטיפול, ככה הרופא יכול להעניק את הטיפול הטוב ביותר.

המקום הנוח

הבית של אחד הוא המקום הנוח ביותר עבורו, בשונה מבית חולים שבו נאלצים לבצע בדיקות אינטמיות בבית המטופל מרגיש יותר בנוח.

כל אחד מכיר את הבית שלו ויכול להנות מטיפול מסור בסביבה הטבעית שלו מבלי שירגש חוסר נוחות עם אנשים זרים הנמצאים סביבו, מקום שבו המטופל יכול לספר על הבעיות שלו מבלי להתבייש ולספר על המצקות.

רק בזכות הסבר מלא של המטופל על כל בעיותיו יכול הרופא למצוא את דרך הטיפול המתאים, ברוב המקרים בהם נעשה ביקור רופא בבית, דרך הטיפול המותאמת שמוצאים היא הרבה יותר טובה ויעילה עבור החולה.

טיפול מיידי

כל אחד שביקר בבית חולים בחדר מיון כבר יודע, זמן ההמתנה עד להגעת הרופא הוא ארוך ויכול להימשך לעיתים גם עד מספר שעות.

ברגע שאתם מזמינים ביקור רפואי מקצועי לבית, הרופא המטפל מגיע אליכם במהירות וללא צורך בהמתנה, במידת הצורך במקרים חריגים תינתן הפנייה להמשך טיפול ללא צורךבהמתנה לרופא אלא גישה מהירה לטיפול המקצועי הנדרש.

הידבקות במחלות

מגפת הקורונה הציבה אותנו היום במציאות שונה, כזאת שגורמת להרבה מאוד אנשים להימנע עד כמה שאפשר מכניסה לבתי חולים, זאת בשל הפחד להידבק בנגיף.

ביקור רפואי מקצועי שמגיע אליכם לבית יכוללשמור עליכם מהחשש הזה וגם לשמור עליכם עד כמה שאפשר מהיחשפות לאותם גורמים של הדבקה בנגיף וירוס הקורונה ונגיפים הנוספים הנמצאים במקום.

ציוד מתקדם

ביקור רופא המגיע עד אליכם לבית זה לא רק רופא מומחה, אלא רופא שמגיע עם הציוד המתאים לטפל בבעיה, כל רופא מחזיק איתו ציוד ותרופות למקרה חירום שאלו בהרבה מאוד מקרים מצילים חיים.

Call Now Button