טיפולים אסתטיים נפוצים

עולם האסתטיקה והרפואה הולכים יד ביד שנים רבות. לנשים רבות חשוב לשמור על מראה אסתטי, כזה שנעים לעין ותואם לתחושה הפנימית. במהלך השנים המושג "ניתוחים פלסטיים" הביא עימו אמביוולנטיות בקרב דעת הקהל. הצורך בניתוח על מנת להשיג מראה, מרתיע ומעורר שאלות. אבל, כל זה שייך לעבר. רפואה אסתטית היא שם דבר לטיפוח אישי, ללא הליכים פולשניים ומחייבים כמו שהיו עד עכשיו. בכתבה תוכלי למצוא מידע על הטיפולים הנפוצים ביותר ברפואה האסתטית.

מהי בכלל רפואה אסתטית?

ברפואה אסתטית נעשה טיפול רפואי זעיר, שאינו כירורגי. כלומר, ברוב הטיפולים כמעט ואין צורך בהרדמה מלאה או חלקית כדי לבצע הליך, בשונה מניתוח. הם מבוצעים ע"י זריקות מינימליות ומכשירים חיצוניים חדשניים שאינם מבצעים הליך פולשני. בסיום הטיפול, ישנו מינימום סממנים חיצוניים וניתן לחזור לשגרה במהרה. תו התקן של הטיפולים גבוה, מאחר והוא טיפול רפואי לכל דבר, ומבוצע ע"י צוות המוסמך לכך. 

לא אף על פי

אף הוא מרכז הפנים שלנו, סביבה נבנית הסימטריה של הפנים. פיסול אף ללא ניתוח הפך להליך פופולרי בשנים האחרונות, מדובר בשינוי זמין ונוח לביצוע, ע"י הזרקה של חומצה היאלורונית. זוהי חומצה הנמצאת בין רקמות החיבור ורקמות עצביות, הגורמת לתקשורת בין התאים. כלומר, החומצה מתקנת את הרקמה מביאה ריכוז גבוה של לחות מה שמעניק את הנפח, המלאות שאנו רוצים לראות בין קמטי העור. פיסול אף עם חומצה היאלורונית עוזר להרים את קצה האף, לטשטש שקעים לא רצויים ולתקן א- סימטריה.

השפתיים שתמיד רצית

עיבוי שפתיים הוא אחד מההליכים הפופולריים ביותר בהיסטוריה הנשית. ידוע שבעולם החיות הצבע האדום משדר סכנה ותשוקה בו זמנית, וזה מסביר למה יש לנו משיכה עמוקה ובלתי מוסברת לשפתיים מלאות וחושניות. נשים רבות נאבקות במשיכה הזאת באמצעות טריקים של איפור, שלוקחים זמן, כסף התעסקות. למה לא להנות משפתיים מלאות ללא מאמץ? בעזרת הרפואה האסתטית החלום הזה כבר לא כל כך רחוק. ההליך מתבצע באמצעות הזרקת סיליקון, שומן או חומצה היאלורונית ולאחר התאוששות קלה, את כבר יוצאת מחדר הטיפול עם שפתיים חדשות.

הפנים שלנו הם השער לעולם

מהן פנים אם לא כרטיס הביקור שלנו? זה נכון שהפנים הפנימי שלנו, האופי והשכל הם דברים חשובים שאין להמעיט מערכם. אבל מה קורה כשהפנים אינו תואם את תחושתך החיצונית? פסיכולוגים רבים יעידו כי ישנו צורך בהשלמה וקבלה של המראה כדי לשדר את התחושה הפנימית החוצה. לפעמים נחוץ שינוי קטן שיעשה את כל ההבדל. מתיחת פנים נותנת לך בדיוק את זה, ובאמצעות טיפול בטכנולוגיה חדשנית למיצוק הפנים את מיד תרגישי בהבדל, בפנים ובחוץ.

יופי הוא עניין אישי, ומה שחשוב זוהי ההרגשה הפנימית שלנו. באמצעות הרפואה האסתטית, תוכלי להעניק לעצמך את ההרגשה שתמיד רצית.

Call Now Button