השכרת ציוד רפואי

השכרת ציוד רפואי

אם חשבתם לבצע השכרת ציוד רפואי, יש כמה דברים חשובים מאוד שאתם חייבים לקחת בחשבון, הבאנו לכםאת הדגשים שחייבים להכיר כשזה מגיע למקרים של אשפוז בית הדורשים השכרת ציוד רפואי מתקדם ובסיסי בכדי להעניק למטופל את היכולת להתמודד בצורה הטובה ביותר עם כל צריכו הבסיסיים.

השכרת ציוד רפואי – הדגשים החשובים

היום קיימות לא מעט חברות המציעות לכם שירות של השאלת ציוד רפואי, אבל רגע אחד לפני שאתם רצים לבצע הזמנה, חשוב מאוד להבין לקראת מה אתם הולכים וכיצד יש לעשות זאת בצורה הנכונה והטובה ביותר.

הובלת הציוד

לא פעם שמדובר על ציוד רפואי ישנם מכשירים כבדים הדורשים הובלה מקצועית, לכן חשוב מאוד לוודא שאתם מקבלים שירות הובלה מקצועי ואיכותי, שדואג להביא את המוצרים והציוד הנדרש עד אליכם לבית, הובלת הציוד לא מסתכמת רק בחברת הובלה מקצועית, ישנם מקרים בהם נדרשים להכניס ציוד רפואי במקומות בעלי גישה מוגבלת, לכן חברות מקצועיות המספקות שירות של השכרת ציוד רפואי עובדות עם בצורה שניתן לפרק את הציוד, להובילו ולהרכביו מחדש במקום הנדרש.

משך זמן ההשכרה

בתור חברה המספקת שירות של ביקור רופא בבית לרבות אישפוז בית מלא, אנו גם בוחנים את משך הזמן הנדרש לטיפול, חשוב מאוד לוודא מול החברה מהו משך הזמן המינימלי אותו נדרש להזמין את הציוד, יחד עם זאת מה קורה במידה ונדרשים להאריך את זמן ההשאלה, האם יש על מקרה כזה של חריגה מהזמן חיוב כספי נוסף.

אפשרות לרכישת הציוד

ישנם מקרים בהם נאלץ המטופל להשתמש בציוד הרפואי למשך תקופה ארוכה מאוד, מה שהופך את השכרת הציוד הרפואי להרבה פחות כלכלית ולכן רוכשים את הציוד לשימוש ממושך יותר, במקרים כאלו כדאי לבחון האם התשלום עבור תקופת ההשכרה יכול להוזיל את עלות הציוד לרכישה, או שמא ישנו ציוד רפואי יש שניה אותו ניתן לרכוש במחיר מוזל יותר, יחד עם זאת ניתן לרכוש גם ציוד רפואי חדש ישירות מחברות הייבוא.

שמירה של ציוד נלווה

ציוד רפואי לא תמיד מסתיים רק במכשיר אחד בודד, במיוחד שמדובר על אשפוז בית, ישנם מכשירים נוספים אותם חייבים לצורך טיפול יעיל. החברות המספקות את המשכור והציוד הרפואי מודועות בדיוק לכל מכשיר נלווה אליו יש צורך, זאת גם אחת הדרכים לבדוק עד כמה החברה שמתנהלים מולה היא מקצועית, מומלץ לוודא האם הציוד הנלווה מגיע כחלק מהחבילה או שיש תשלום נוסף עבור כל חלק נדרש.

אחריות על הציוד

באם בחרתם לבצע השאלת ציוד רפואי חשוב להכיר מה קורה ובמידה הציוד שהושכר לא תקין, באם מתוך בלאי טבעי המוצר דורש החלפה, מי אחראי לדואג ולהחליף את הציוד, באם מדובר על ציוד הדורש הובלה חוזרת האם אתם אלו שצריכים לשלם עבור ההובלה, כל הפרטים האלו צריכים להיות מובנים וכתובים מראש, שלא תגלו פתאום שבגלל בלאי טבעי של הציוד אתם תאלצו לשלם סכומי עתק גבוהים מאוד שלא בשאמתכם.

זמינות הציוד

ישנן חברות פרטיות המספקות ציוד רפואי, יחד עם זאת ישנה חברת יד שרה, עזר מציון ועוד המאפשרות להשאיל ציוד ללא עלות כלל, אך בחלק מהמקרים לא כל הציוד הנדרש זמין ולכן אנשים מוצאים עצמם פונים לרכישת והשאלת מכשור רפואי בחברות פרטיות, באותה חברה פרטית אליה פניתם חשוב לשים דגש על זמינות הציוד לרבות המוצרים הנלווים אותם אתם צריכים כחלק מהטיפול.

זמינות ושירות

השאלת ציוד רפואי בשבת הפכה להיות משימה בלתי אפשרית, לא כל החברות המספקות השאלת ציוד פועלות בימי שבת שלא לדבר על שעות לא שגרתיות, לכן חשוב לוודא שאתם עובדים עם חברה שיכולה לספק לכם זמינות מלאה גם בשבת וגם בשעות לא שגרתיות.

Call Now Button