היתרונות של פיסול אף על ניתוח אף

ניתוח אף הוא ניתוח שמערב קבלת החלטה רצינית, בנוגע לנראות הפנים של אותו אדם. הרי לא כל אחד מאיתנו שלם עם האף שלו, וזה בסדר גמור, אך ניתוח אף יכול להעלות לא מעט חששות, אצל אותו אדם המעוניין לשנות את המראה שלו, ולעיתים יכולות להיות חלופות טובות יותר ורלוונטיות יותר עבורו, כמו פיסול אף. בכל זאת מדובר באיבר שנמצא במרכז הפנים שלנו, ויש לו השפעה גדולה על המראה הכללי והחזות שלנו, לכן אין ספק כשמדובר בשינוי מראה האף, ההחלטה היא כבדת משקל וחשובה ביותר.

מה הוא פיסול אף?

פיסול אף היא שיטה שפותחה מתוך הצורך לשנות את מראה האף, מבלי לבצע בו הליך כירורגי. השיטה פועלת באמצעות הזרקה של חומרי מילוי, מסוג חומצה היאלרונית למבנה האף, כאשר באמצעות החומרים הללו, ניתן לפסל את מראה האף לתוצאה משופרת יותר, בהתאם למה שהמטופל מעוניין לקבל מהטיפול. יש לקחת בחשבון שעקב ההוספה של חומר מילוי לגודל האף, המועמדים הכי טובים לטיפול הם אנשים בעלי אף קטן, שמעוניינים בשינוי קטן, אך כזה שישנה לחלוטין את מראה האף שלהם. באמצעות הטיפול הזה ניתן לבצע יישור של גשר האף, הצרה של האף, מראה של קצה אף מורם יותר, מחודד יותר, ועוד.

אז מה היתרונות של השיטה על ניתוח אף מסורתי?

כמו שנאמר השיטה הזו מתאימה לאנשים שמעוניינים לבצע שינוי קטן באף שלהם, אך כזה שלחלוטין ישנה את ההרגשה שלהם לגבי האף, ואפילו יגרום להם לאהוב אותו פתאום. לכן בעבור אנשים מהסוג הזה, ניתוח הוא הליך יותר מסובך ולכן האופציה של פיסול אף יכולה להיות ידידותית יותר בעיקר מהסיבות הבאות:

 • תהליך פשוט ללא כאבים וצלקות –
  פיסול אף הוא תהליך שמתבצע על ידי הזרקת חומרים חיצוניים למבנה האף, הוא אינו מערב חתכים, תפרים או צלקות. בנוסף על מנת שלא תרגישו את הדקירה של הזרקת חומרי המילוי, האזור מאולחש באמצעות משחה מיוחדת לפני הטיפול. לכן הטיפול אינו מערב כאבים במהלכו, או אחריו, וניתן לחזור לשגרה מלאה ללא הצורך בהחלמה ארוכה בבית, כמו אחרי ניתוח אף מסורתי.

 • עלות כספית נמוכה –
  בהשוואה לניתוח האף המסורתי, עלות של פיסול אף יכולה להיות עשירית מעלות של ניתוח אף. ההבדל כאן הוא עצום, במיוחד בעבור אלה שלא יכולים להרשות לעצמם לשלם כמה עשרות אלפי שקלים, בשביל לקבל מראה של אף יפה יותר. קחו בחשבון שבעבור אותם אנשים שמעוניינים לבצע שינוי קטן באף, מבלי לשייף עצם או לחתוך יותר מידי, זה הוא דבר משמעותי, מהסיבה שאין טעם לשלם כל כך הרבה על ניתוח אף בשביל שינוי כל כך קטן, שניתן לעשות באמצעות פיסול אף.

 • תוצאה הפיכה ולא קבועה –
  התוצאות של טיפול פיסול האף נשמרות בין שנה לשלוש שנים, ולכן אין חשש מתוצאה שתתאכזבו ממנה ותצטרכו להיתקע איתה לכל החיים, כמו בניתוח אף. בנוסף, במידה ולא אהבתם את התוצאה היא תמיד הפיכה, מהסיבה שניתן להמיס את חומרי המילוי ולבטל את אפקט הטיפול עצמו.

 • אין חשש מפגיעה בדרכי הנשימה –
  לא פעם שמענו על מקרים של אנשים שביצעו ניתוח אף קוסמטי ודרכי הנשימה שלהם נפגעו. פתאום הם התחילו לנחור בלילה, או שהמחיצה באף שלהם נפגעה, וזה יכול להיות דבר מסוכן ולא נעים בכלל. בפיסול אף אין את החשש הזה, מהסיבה שהטיפול מתבצע רק במבנה החיצוני של האף ולא מערבב את דרכי הנשימה כלל.

המאמר נכתב באדיבות DREAM NOSE – המומחים לעיצוב ופיסול אף

Call Now Button