דוקטור קזראל רפאל

היתרונות של ביקורים רפואיים בבית

לפני זמן לא רב, חולים נהגו לקבל טיפולים רפואיים מרופא של קופת חולים, היום הדברים שונים וניתן לקבל את אותם טיפולים רפואיים עד סף הדלת.  עם הזמן, העולם השתנה ואיתו גם תעשיית הרפואה שהתקדמה ומאפשרת לטפל בכל אדם בבית בצורה הטובה ביותר, לרבות אשפוז בית מקצועי.

הודות לעלייה המהירה בהתקדמות הרפואית  והטכנולוגית,מטופלים יכולים כעת לקבל טיפולים  איכותיים מתוך זמן קצר. בעוד מספר הביקורים ברופאי הבית ירד משמעותית מאז שנות ה-1900, הוא החל לצבור תאוצה במהלך  מגפת הקורונה, הרופאים מבינים כי קיים סיכון בהגעה למרכזי הרפואה שיכולים להוות גורם הדבקה בנגיף הקורונה. כאשר קבוצות קטנות של רופאים החלו להציע שירות רפואי ביתי. משם החל ועלה הביקוש בזכות ההבנה זאת הדרך הטובה לטפל בכל סוג של מחלה.

לתת מרשמים לטיפול באמצעות קנאביס רפואי, התאמה של המרשמים הדרושים לאותו אדם וזאת תוך סנכרון מלא עם התיק הרפואי בכל קופת חולים בישראל.

הנה כמה יתרונות של ביקורים רופא בבית שאתם צריכים לדעת עליהם.

היתרונות הרבים של ביקורים רפואיים בבית

היתרונות של ביקורים רפואיים בבית


אין המתנה

אחד החלקים הגרועים ביותר של ביקור במרפאה או בבית  חולים הוא משך הזמן בחדר  ההמתנה.   יתר על כן,  זה יכול להיות  אפילו  יותר  מדאיג  אם  אתה מבקר  במרפאה עם  ילד חולה. זה גורם לך לתהות אם אתה צריך להסתכן בישיבה ממושכת באותו חדר סגור עם מספר אנשים, כל זאת בזמן שנגיף הקורונה המדבק יכול לסכן אתכם.

על ידי קביעת פגישה עם רופא שעושה בירות ביקור עד הבית, אתה  יכול לחסל את הצורך לשבת בחדר המתנה מלא חולים ומחלות מדבקות. זה משרת אתכם אפילו טוב יותר אם אתה פשוט מחפשים לקבל בדיקה פשוטה.

נוחות

רופאים שמגיעים הביתה הם באמת ברכה. בין אם אתה או הילד שלך מרגישים לא טוב, הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות  הוא   לארוז את הדברים שלך ולהגיע למשרדו של הרופא. מה שיותר  גרוע זה אם המרפאה הקרובה ביותר  לביתך היא למעשה די רחוקה. קריאה לרופא מבקר בית, מסייעת להבטיח שאתה או ילדך תוכלו לנוח ולהישאר נוחים ורגועים בביתכם.

אם אתה חושב שאתה לא יכול לקבל את אותה סביבת טיפול בבית שאתה יכול אולי לקבל בבית חולים, כדאי לחשוב שוב. ההתקדמות הפנומנלית בטכנולוגיה הרפואית הובילה לפיתוח ציוד רפואי נייד שניתן להעביר בנוחות לביתך, ולאפשר לרופא שלך לעשות כמעט כל דבר שהם יכולים לעשות במרפאה שלהם.

היתרונות של ביקורים רפואיים בבית

חוסך כסף

על ידי הזמנת ביקור רופא בבית, אתם יכולים לחסוך כסף כי היית מבזבז על ביקורים מיותרים בחדר מיון. רוב האנשים  נוטים למהר  לחדר מיון בבהלה, רק כדי להבין שהם יכלו לחסוך הרבה כסף רק על ידי המתנה עד הבוקר לרופא שנמצא במרפאה במהלכך היום. עם זאת, גם  זה לא בעיה יותר כמו מספר גדל והולך של רופאים המספקים שירות 24/7 בבית שירותים רפואיים.

בסך הכל, לקרוא לרופא לביתך יכול לחסוך הרבה מהזמן, הכסף והמשאבים  שלכם. יתר על כן, הם גם  מספקים לך טיפול מעולה בתוך אזור הנוחות של הבית  שלכם.

אם אתם מחפשים רופא שעושה שיחות בית באשקלון או באזור שמסביב ,  ד"ר קזראל  רפאל נמצא שם בשבילכם 24/7. לחץ כאן כדי לקבוע פגישה או להתקשר 052-8686766 לייעוץ רפואי חינם!

Call Now Button