הזמנת רופא הביתה

הזמנת רופא הביתה הפכה להיות הדרך היעילה ביותר לטפל היום בכל סוג של בעיה רפואית, היא מביאה איתה המון יתרונות ומעל הכל טיפול רפואי יותר מקצועי, אישי ומסור שיכול לעזור לכם ברגעים שאתם באמת צריכים את הטיפול הרפואי הטוב ביותר.

יתרונות של הזמנת רופא לבית

מעבר לטיפול המקצועי ביותר, הזמנת רופא הביתה מביאה איתה עוד המון יתרונות מעולים, אלו היתרונות הרבים שיזערו לכם לקבל את ההחלטה ולהזמנין עוד היום רופא לבית במקום לרוץ לבית חולים.

הסביבה המוכרת

אחד היתרונות הבולטים של הזמנת רופא עד הבית היא הסביבה המוכרת, כל אחד מעדיף לקבל את הטיפול הרפואי בסביבה שמוכרת לו והוא יודע עליה, הוא נמצא במרחב הביתיש לו ואין לו צורך להרגיש מבויש או לא לשתף פעולה עם הרופא, להיפך כאשר מקבלים טיפול רפואי בבית יותר נוח למטופלים והם מעדיפים את האזור הזה ומקנה להם ביטחון.

רפואה דחופה בבית

הטכנולוגיה של היום מאפשרת לכל רופא המבצע ביקור בית לטפל בכל סוג של בעיה, ישנם מכשירים טכנולוגיים מתקדמים בהם הרופאים עושים שימוש, מכשירים אלו מאפשרים להם לקבל דיאגנוסטיקה רפואית מדויקית וגם לתת כל סוג של טיפול נדרש בצורה יעילה ומהירה.

ללא המתנה

ביקור רופא בבית מביא את היתרון הבולט של טיפול רפואי ללא המתנה כלל.

גם כאשר קבעתם תור לכל קופת חולים, אפילו לרופא משפחה אתם עדיין מוצאים את עצמכם ממתנים, זה כבר הפך להיות דבר שבשגרה, שבו גם למרות הזמנת תור לביקור אל הרופא עדיין אתם מוצאים את עצמכם מחכים לתור שלכם הרבה מעבר, אבל אם הייתם אתם מאחרים פשוט היו מבטלים ודוחים לכם את התור.
ברגע שאתם מזמינים ביקור רופא לבית אתם לא צריכים להמתין, אתם יכולים להירגע לכם בסלון, לנוח והרופא כבר יבוא עד אליכם ויעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר שלא יורד מהרמה אותה תקבלו גם בבית חולים.

עלויות נמוכות

עלות ממוצעת של ביקור רופא בבית באופן פרטי עומדת על 190-280 ש"ח, זאת בהתאם לשעות העבודה והמרחק וכמובן לפי ההסדר עם קופת החולים. ישנן קופות חולים בהן ההסר מאפשר לקבל טיפול רפואי עד הבית ללא כל חיוב, קופות חולים אלו מעניקות החזרים מלאים על ביקורי בית.

רופא מקצועי

כל הרופאים המבצעים ביקורי בית, במיוחד כאשר מדובר על מערך אשפוז רפואי בבית הם רופאים מקצועים ומוחים בתחום הבעיה, הזמנת הרופא מתחילה קודם כל באבחנה מדויקית בטלפון ולאחר מכן לאחר אבחון טלפוני נשלח אליכם לבית רופא מומחה המגיע עד 20 דקות מרגע אישור הקריאה אליכם לבית ומעניק לכם בדיוק את הטיפול הרפואי המקצועי והטוב ביותר לו אתם זקוקים.

לסיכום

הזמנת רופא הביתה היא לא פעולה מורכב ומסובכת ולהיפך, היא אפילו מביאה איתה המון יתרונות שהפכו את ביקורי הבית להיות הדבר הבא בתחום הרפואה. כל מה שנשאר לכם הוא רק לחייג כבר עכשיו ולהזמין רופא מומחה שיטפל בכם וביקרים לכם בצורה הטובה ביותר.

Call Now Button